راه های ارتباط

نوشته شده در بیوگرافی

        

     09120590016

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

http://t.me/dr_Fanaei  کانال تلگرام


شیرین ترین خاطرۀ زندگی

نوشته شده در بیوگرافی

روزهای بهمن 57 روزهای عجیبی بود. هر لحظه اش ظرف حوادثی بزرگ بود. در خیابان های شهرها، آتش و دود و خون به هم آمیخته بود و صدای خشم انقلابی مردم از یک سو و بوی باروت و صفیر گلوله ها از سوی دیگر درهم پیچیده بود. هر ساعت بر خیل شهدا افزوده می شد و لحظه ها با بیم و امید سپری می شد. شهر ها ویران، ادارات و کارخانجات تعطیل و بازارها بسته بود.

خاطرات روزهای آتش و خون

نوشته شده در بیوگرافی

آن سالها من که نوجوان بودم در مدرسۀ صالحیۀ قزوین درس می خواندم. از اواخر سال 1355 کم کم زمزمۀ مبارزات انقلابی علیه نظام شاهنشاهی پهلوی از گوشه و کنار به گوش می رسید. در سال 1356 در قم و تهران حرکت ها و درگیری هایی صورت گرفته بود، اما هنوز در قزوین اتفاقی نیفتاده بود. اعلامیه های امام خمینی مخفیانه به دست ما می رسید و اخبار تظاهرات و دستگیری ها در تهران و قم را می شنیدیم.

برگی از دفتر خاطرات انقلاب

نوشته شده در بیوگرافی

سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مبارک باد
....حوادث انقلاب عجیب و پیش بینی ناپذیر بود. اما مهمترین رویداد انقلاب، پیوستن اکثریت ملت به راه امام و حرکت خروشان انقلاب بود. این پدیده، بسیار غیر منتظره و شگفت آور بود.

دفاع از تشیع در سرزمین وحی

نوشته شده در بیوگرافی

در سفر حج موارد متعددی پیش آمد که با علمای اهل تسنن و سلفی دربارۀ تشیع مباحثه و مناظره داشتم، که به یکی از آن موارد که مفصل تر و جامع تر است خلاصه وار اشاره می کنم. روزی در دفتر بعثه در مکه مکرمه، مردی که به فارسی هم سخن می گفت وارد شد و گفت سؤالاتی دارم که می خواهم پاسخ شیعه به آنها را بدانم. مسئول دفتر به بنده پیشنهاد کردند که با ایشان گفتگو کنم. پس از سلام و علیک مختصر و سردی، بلافاصله بحث را شروع کرد و در ضمن بحث معلوم شد از علمای وهابی است.

استفاده از مطالب اين سايت با ذکر منبع بلامانع است

طراحي: ايرنا هاست